Navigate to content
Teksti suurus
Reakõrgus
Kontrast
Vaegnägijale

Infotelefon 447 3301

Tervise paketid

 

Tervise heaks!

Alljärgnevateks tervisepakettideks ei ole arsti saatekiri vajalik!

Palume kohale tulla 10-15 minutit enne teenuse algust. Vastavalt protseduuride eripärale ja Teie parema teenindamise eesmärgil planeeritakse erinevate teenuste vahele vaheajad. Protseduure teostavad vastavalt tegevusele füsioterapeudid, massöörid ja füsioterapeudi abilised

 

Jalgade tervise heaks

Pakett sobib väga hästi jalgade ülekoormuse korral väsimuse vähendamiseks, vereringe ja ainevahetuse ergutamiseks jalgades.

  • Jalgade keerisvann  (20 min) 
  • Klassikaline käsimassaaž alaseljale, jalgadele  (20 min) 
  • Parafiin-aplikatsioonid labajalgadele (20 min)

Kirjeldus: Alustuseks teostatakse keerisvanni protseduur jalgadele.  Vannis keerleval veel on kerge masseeriv toime, mis parandab kudede ainevahetust ja verevarustust ning vähendab  lümfaatilist turset.

Keerisvannile järgneb käsimassaaž alaseljale ja  jalgadele. Massaaži tulemusena  väheneb lihaspinge, paraneb lihaste ainevahetus  ja suureneb nende vastupidavus.

Viimasena  teostatakse parafiini aplikatsioon jalgadele. Sooja toimel paraneb verevool ja ainevahetus kudedes, väheneb lihaspinge ja paraneb liigesliikuvus.

 

Käte tervise heaks

Pakett sobib suurepäraselt käte ülekoormuse ja labakäte liigeste kulumise korral valude vähendamiseks, samuti verevarustuse ja ainevahetuse ergutamiseks kätes.

  • Käte keerisvann  (20 min)
  • Klassikaline käsimassaaž õlavöötmele ja kätele (20 min)
  • Parafiin-aplikatsioonid labakätele (20 min)

Kirjeldus: Pakett algab keerisvanni protseduuriga kätele.  Vannis keerleval veel on kerge masseeriv toime, mis parandab kudede ainevahetust ja verevarustust ning väheneb  lümfaatiline turse.

Keerisvannile järgneb käsimassaaž õlavöötmele ja kätele. Massaaži tulemusena  väheneb lihaspinge, paraneb lihaste ainevahetus  ja suureneb nende vastupidavus.

Viimasena  teostatakse parafiini aplikatsioonid kätele. Sooja toimel paraneb verevool ja ainevahetus kudedes, väheneb lihaspinge ja paraneb liigesliikuvus.

 

Naha tervise heaks

Pakett on sobilik kõigile, kes soovivad oma üldist heaolu parandada ja emotsionaalsest pingest vabaneda.

  • Ravivann - hüdromassaaž nahaõliga (20 min)
  • Soolaravi  (40 min)
  • Massaaž massaažitoolil koos valgusraviga (20 min)

Kirjeldus: Pakett algab hüdromassaažiga vannis,  kus vanniveele lisatakse nahka niisutavat ja pehmendavat  vanniõli.  Vee keskkonnas lõõgastuvad lihased, väheneb emotsionaalne pinge, paraneb verevool ja ainevahetus kudedes ning lümfi äravool.

Vanniprotseduurile järgneb soolaravi soolakambris. Nahapinnale sattudes puhastavad soolaosakesed nahka, taastavad naha normaalset bakterite kooslust ja parandavad verevarustust.

Paketi viimaseks osaks jääb lihaseid lõõgastav massaaž  spetsiaalsel massaažitoolil ja meeli tasakaalustav valgusravi.

 

Koostatud/Ajakohastatud 11.07.2023