Navigate to content
Teksti suurus
Reakõrgus
Kontrast
Vaegnägijale

Infotelefon 447 3301

Haigla tööandjana

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. Lisaks tuleb haiglal teenindada Pärnut kui turismi-ja kuurortlinna külastavaid sise- ja välisturiste, kelle arv suveperioodil ületab 300 000. Pärnu Haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1500 inimese.

Pärnu Haigla koosneb 4 klii­nikust, 7 meditsiinilisest teenistusest ja 6 tugiteenistusest. Statsionaarsetes osakondades  on 360 litsentseeritud profiilset voodikohta, millel ravitakse aastas kuni 15 000 haiget. Tehakse üle 8000 operatsiooni. Sünnib ligi 1000 ilmakodaniku. Arstlikke erialasid on üle 30 ja ambulatoorseid visiite tehakse aastas üle 200 000. Haigla asub viies hoones, mis paiknevad linna erinevates osades.

Lisaks tegutsevad Pärnu Haigla kiirabibrigaadid Kilingi-Nõmmes, Häädemeestel, Vändras, Pärnu-Jaagupis (Pärnu maakond), Lihulas (Lääne maakond).

Pärnu Haigla visioon:
olles usaldusväärne, uuendusmeelne ja hooliv ravimeeskond, pakume inimestele õiget teenust, õigel ajal ja õiges kohas kogu elukaare vältel.

Pärnu Haigla missiooniks on toetada inimeste tervist ja elukvaliteeti.

Tere tulemast meie kollektiivi!

Koostatud/Ajakohastatud 14.10.2022