Navigate to content
Teksti suurus
Reakõrgus
Kontrast
Vaegnägijale

Infotelefon 447 3301

Prindi

Sünnieelne- ja sünnitusüksus

Haigla neljandal korrusel (BC tiivas) asuvas sünnitusblokis on:

  • 5 sünnitustuba 

  • 2 neist on vanniga valude leevendamiseks ja/või vesisünnituseks (soovituslikult ettevalmistus)  
     

Sünnitustoad on varustatud abivahenditega erinevate sünnitusasendite valikuks ning vajaliku kaasaegse aparatuuriga ema ja loote seisundi jälgimiseks sünnituse käigus. Kõik sünnitustoad on ühendatud keskjälgimissüsteemiga, mis võimaldab arstil jälgida loote seisundit väljaspool sünnitustuba.

Sünnitama võivad tulla kõik naised olenemata elukohast. Vastuvõtt Pärnu haigla sünnitusosakonda toimub ööpäevaringselt läbi erakorralise meditsiiniabi osakonna (sissepääs Ehitajate tee poolt).

Teid aitavad ja toetavad meie kogenud ämmaemandad, naistearstid ja lastearstid. Üle 60% sünnitustest meie haiglas toimub koos tugiisikuga. Korraga lubame sünnituse juurde vaid ühe tugiisiku. Pärnu Haigla on beebisõbralik haigla ning me eelistame ja propageerime rinnaga toitmist ja kohest ema ja lapse nahk-naha kontakti.

Ööpäevaringselt on meie käsutuses operatsioonituba koos anestesioloogiga nii plaaniliste kui erakorrliste keisrilõigete teostamiseks. Anestesioloog teostab ka sünnituse valutustamiseks epiduraalanalgeesiaid.

Lisaks pakume ka tasulist sünnitusabiteenust: võimalus sünnitada individuaalse ämmaemandaga. Teenuse hinnad leiate Tasuliste teenuste üldhinnakirjast. Täpsema info saamiseks palume ühendust võtta heivi.kiviselg@ph.ee

Sünnitusjärgses osas (B tiivas) on:

  • 3 kahekohalist ema-lapse tuba,

  • 8 tasulist hubaselt sisustatud perepalatit.

 

Samas tiivas paiknevad ka 3 sünnieelset palatit nii haigla- kui päevaravi läbiviimiseks. Nendes palatites uuritakse ja ravitakse erinevate rasedusega seotud seisundite ja haiguste ning ägedate ja krooniliste üldhaigustega rasedaid patsiente. Ööpäevaringselt on tagatud naiste-ja lastearsti valve.

Kui teil on küsimusi rinnaga toitmise kohta, soovitame pöörduda imetamisnõustaja vastuvõtule. Vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja saatekirja, aja saab panna pöördudes Pärnu Haigla registratuuri tel. 4473511 või 4473300.

Asukoht

Töötajad